Артикул: 86269

21 беззаперечний закон лідерства. Щоб вести за собою

Автор:
Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
ISBN: 978-617-12-2296-0,  

 

 
Оригинальное название: The 21 Irrefutable Laws of Leadership: Follow Them and People Will Follow You (10th Anniversary Edition)
Год выпуска: 2019
Количество страниц: 320
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
Формат: 145х215 мм (средний формат)
Тираж: 2000
Переводчик: Тарас Фролов
Год первого выпуска: 2017
140 грн
Есть в наличии

• Це видання — ваш найкращий тренер з особистісного розвитку та лідерства 
• Автор книжки – фахівець № 1 у світі з лідерства та менеджменту

Про книгу

Дотримання яких законів може перетворити людину на лідера, за яким підуть інші? Як не сплутати лідерство зі статусом, привілеями і владою?

Книга визнаного міжнародного експерта з менеджменту, лідерства та тренера з особистісного розвитку Джона Максвелла у кожній новій главі розкриє зміст чергового беззаперечного закону, формуючи простий та потужний список принципів, що допоможуть досягти успіху у будь-якій галузі. Кожен з них - це також і історія людини, яка досягла чогось, або зазнала катастрофи, не дотримавшись очевидних для лідера правил: Авраам Лінкольн, що з найбездарнішого військового командира став найбільшим реформатором Америки, брати Мак-Дональд, що не могли подолати бар’єр у 15 ресторанів, Стів Возняк, який зазнав би поразки без Стіва Джобса, тендітна мати Тереза, до якої дослухалися перші особи світу. Навіть взявши на озброєння кілька з інструментів, запропонованих автором, ви зможете досягти набагато більше.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо